Sencor SUB 291

Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Najlekaren.eu

Na sklade • 1 variant3,5 €166 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 20 381 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode1,29 €4 198 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 8 373 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €16 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,2 €432 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €92 % • 10 123 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 37 928 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 1 454 recenziíĎalšie informácie

Možnosť prania
Diaľkové ovládanie
Rozmery
160 x 140 cm

Trpíte bolesťami kĺbov či svalov, ste zimomriví alebo proste len máte radi upokojujúce teplo v predhriatej posteli? Elektrická deka Sencor SUB 291 vyrobená z umelého ovčieho rúna pomôže s bolesťou i zimou a navodí príjemný upokojujúci pocit v pohodlí vášho domova.

Tento model je väčších rozmerov, a tak skvele poslúži na dvojlôžko - 160 x 140 cm.

Primárne je deka určená ako spodná podložka. Veľkou výhodou je jej pohodlná údržba, pretože je prateľná v práčke. Teplotu je možné nastaviť v 2 stupňoch intenzity. Obe polovice majú samostatný obvod, a tak si každá osoba môže nastaviť vlastné teplotu.

Sencor SUB 291 funguje na odpojiteľné diaľkové ovládanie a je vybavená bezpečnostným snímačom proti prehriatiu a svetelnou kontrolkou prevádzky.

Hlavné prednosti

• Deka vhodná pre dvojposteľ
  • Vhodná pre domáce použitie
  • Teplo, ktoré produkuje, pomáha zaistiť úľavu od svalových,

menštruačných, ischiatických, kĺbových a reumatických bolestí

• Príjemný materiál umelé ovčie rúno
  • Diaľkové ovládanie s možnosťou odpojenia od deky
  • Dva samostatne ovládateľné hrejúce obvody
  • 2 stupňov regulácie teploty pre optimálne nastavenie
  • Vysoký tepelný komfort vďaka presnému elektronickému ovládaniu
  • Jednoduchá údržba - deku môžete prať v práčke

• Kontrolka zapnutia
  • Bezpečnostné čidlo proti prehriatiu

Všeobecné

• Farba: béžová
  • Materiál deky: 100% polyester (umelé ovčie rúno)
  • Hmotnosť: 2,5 kg
  • Rozmery: 160 x 140 cm

Na sklade • 1 variantZdarma466 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
    • Rýchlo zahreje posteľ.

S výrobkom som bola veľmi spokojná, pretože mi môže byť veľmi zima.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Pekná deka. Ak si dobre pamätám, v popise sa uvádza, že ho nemôžete nechať zapnutý cez noc. Píše sa tam tiež, že ho nemôžete nechať na nastavení 2 dlho, nepamätám si, ako dlho. Ale používame ho na 1, je to v poriadku. Francúzska posteľ je smiešne malá, ale ja ju naozaj nepotrebujem.

2 prepínače, umývateľné, allithato homersekletu, čím väčší, tým lepšie

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma466 recenziíĎalšie informácie
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je škoda, že nie je k dispozícii vo väčšej veľkosti a konštrukcia spínača je taká, že musí byť pripojený k plastovému puzdru na hlave.

Veľmi dobrý produkt! Odporúčam ho všetkým!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Výhodou je, že ide o dvojspínač s dvoma funkciami, je vyrobený z pomerne jemného materiálu, má veľmi minimálnu spotrebu, kto chce v noci ušetriť na kúrení, môže si trochu privyrobiť, hoci samozrejme nenahradí vykurovanie miestnosti, ale môže ho trochu uľahčiť.
      • Nemôžem povedať nič zvláštne, možno konektory by mohli byť menšie, ale to nie je hlavný bod.

Som veľmi spokojný s týmto produktom, robí svoju prácu dokonale, pretože ho mám, používam ho dosť často hlavne v noci. Pri nastavení 1 sa rýchlo zahrieva a poskytuje veľmi dlhotrvajúci pocit pohodlia, spočiatku bolo ťažké zvyknúť si na priame teplo v posteli, ale potom to bolo skôr zábavné ako nepríjemné. Na druhej strane udržiava teplo približne 1 hodinu po vypnutí a len postupne teplo ustupuje. Ďalšou výhodou je, že obe strany môžete prepínať samostatne, dokonca aj na nastavenie 2, ak je vám naozaj zima. Som tiež spokojný s rýchlym dodaním!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Veľmi dobré!!! Je to ako ležať vo vírivke. Ľahšie sa mi zaspáva, keď je v miestnosti chladnejšie, ale moja posteľ je teplá.

Teplá posteľ, keď je vonku zima.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Práve sme to vyskúšali, vzhľadom na to, že v lete nepoužívame ohrievač postele. V skúšobnej prevádzke fungovala dobre.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dva samostatné diaľkové ovládače, 2 rýchlosti.

Keďže mi je veľká zima, nutne som potrebovala ohrievač na posteľ. Bola to skvelá voľba.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Bol to najlepší pomer ceny a kvality. Rozhodol som sa správne. Dostal som to, čo som očakával.
        • Mám rád teplo, mohol by som mať 3. stupeň. : )
        • Nezaznamenal som žiadne nevýhody.

Chcel som ohrievač na posteľ.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Veľké rozmery, dve polovice sú samostatne nastaviteľné, rýchlo sa zahrieva a dve nastavenia tepla sú podľa mňa tak akurát. Veľmi príjemné používanie.
        • Nemám skúsenosti.

S touto značkou mám len dobré skúsenosti a nebola som sklamaná.