Microlife FH 310

bavlnené
Možnosť prania
Diaľkové ovládanie

• , zakúpené v TPD.sk

• No mam to co som presne chcel...
    • Ziadne

Som velmi spokojny

• , zakúpené v TPD.sk

• výborná vec na boľavé kríže. ľutujem, že som si to nekúpila dávno.

výborná vec na boľavé kríže. ľutujem, že som si to nekúpila dávno. Určite produkt doporučujem ostatným, ale hlavne tým, ktorí vedia čo je to bolesť krížov.

• , zakúpené v Andrea Shop

Materiál
bavlnené
Možnosť prania
Diaľkové ovládanie

Ergonomická vyhrievacia poduška na kríže a pás. Vysoká flexibilita a žiadne rušivé časti vo vnútri. 3 úrovne teploty, ovládač, automatické vypnutie po 90 minútach, vysoká miera bezpečnosti s dodatočným podporným bezpečnostným systémom.• Ergonomický tvar na kríže a pás

• 3 úrovne teploty
  • rovnomerná distribúcia tepla
  • rýchle zahriatie
  • ultratenké vyhrievacie vlákno
  • nízka hladina elektromagnetického poľa – nízke emf
  • vysoká úroveň bezpečnosti
  • automatické vypnutie po 90 minútach
  • bavlnený poťah je možné prať v práčke do 40°C
  • rozmery 30 x 61 cm

• , zakúpené v TPD.sk

• No mam to co som presne chcel...
    • Ziadne

Som velmi spokojny

• , zakúpené v TPD.sk

• výborná vec na boľavé kríže. ľutujem, že som si to nekúpila dávno.

• , zakúpené v Andrea Shop

• jednoduchý, ľahko ovládateľný
    • neviem

dobrý pomer cena - výkon, kvalita, jednoduchý, ľahko ovládateľný

• rýchle vybavenie

produkt je dobrý a pomaha pri nachladnutiach

• , zakúpené v Shoppie.sk

tovar je vynikajuci nebolo dostat inde a rychle dpdanie tovaru