Microlife FH 200

Druh
podušky
Rozmery
36 x 44 cm

Nemám výhrady. Poduska spĺňa moje požiadavky. Výborne ovládanie, rozsah nastavenie teploty, prijemna na dotyk, dĺžka kábla je ideálna.

• Mohol by mať väčšie rozmery

• Microlife používam každý deň na prehriatie chrbtice ,môžem iba odporučiť každému kto má zdravotņé problémy.

Super poduška na bolestivé miesta, na prehriatie, uvoľnenie svalstva, alebo na relax. Ja si už neviem predstaviť bez Microlife podušky dni. Stala sa súčasťou môjho života.

Druh
podušky
Rozmery
36 x 44 cm

Elektrická vyhrievacia poduška s rozmerom 37 x 46 cm. Má 6 úrovní nastavenia teploty a vyznačuje sa rýchlou a rovnomernou výhrevnosťou na celej ploche a kontrolou stabilnej teploty. Z bezpečnostných dôvodov má funkciu automatického vypnutia po 90 minútach používania. Poduška má 3 úrovne bezpečnosti, je zaistená bezpečnosť pri skrate - tepelná sonda a tepelná poistka. V balení sa nachádza náhradný návlek, ktorý je možné prať. Poduška sa vyznačuje nízkym vyžarovaním elektromagnetického poľa.

• poduška je určená na dlhodobé vyhrievanie - teda viac minút ( maximálne 90 minút )
  • určená na použitie v oblasti chrbta a šije,
  • vhodná na uvoľnenie bolesti a relaxáciu,
  • priedušný povrch, príjemný a pohodlný materiál, vysoká flexibilita bez rušivých vnútorných súčastí.

Viac na adcc.sk

• Mohol by mať väčšie rozmery

• , zakúpené v Andrea Shop

• výhodou tohto produktu je že som ho už mala vyskúšaný
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

• Vyhrievacia poduška je dobrá na vyhrievanie krčnej chrbtice
    • Škoda, že sa nedá ohnúť

Za túto sumu je to solídny výrobok.Odporučil mi ho môj fyzioterapeut, keď sa je von zima, je to výborná vec potom sa doma nahriať. Mohla by mať trošku vyššiu teplotu /má 6 stupňov a mne sa zdá aj ten najvyšší málo teplý.

• , zakúpené v TPD.sk

• pravdivo opísaný produkt
    • všetko OK

v iných obchodoch tento produkt bol drahý a s nižšiou výhrevnosťou,len 60W

• , zakúpené v Shoppie.sk

• je super, slúži svojmu účelu

S výrobkom som spokojná, kúpila som ho mame na vyhrievanie a slúži jej k plnej spokojnosti. Výrobok odporúčam, je pekný, obliečka sa dá zložoť a oprať.